Ponta Delgada (Madeira)
Ponta Delgada (Madeira) otelleri ve daireleri, Ponta Delgada (Madeira)'deki tüm konaklama tesisleri
Monte Mar Palace Hotel
Sitio Do Montado, Ponta Delgada (Madeira), Portekiz
Konforlu 4 yıldızlı Monte Mar Palace Hotel Ponta Delgada, Nucleo de Arte Sacra do Museu Carlos Machado'den 600 metre uzaklıkta bulunur ve güneşlenme terası, spa tedavisi sunar. Ortak alanlarda Wi-Fi…
Ponta Delgada (Madeira)'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Casa Da Capelinha Apart otel
Rua Eng. Joao Fidelio de Canha 24, Ponta Delgada (Madeira), Portekiz
Igreja do Bom Jesus'nın yakınında mükemmel konum bir konuma sahip olan Casa Da Capelinha Apart otel Ponta Delgada, dağ manzaralı 6 oda sunmaktadır. Bu otel, ideal önemli bir turistik alan bulunmakta…
Estalagem Corte Do Norte
Estrada Dr. Horacio Bento De Gouveia, Ponta Delgada (Madeira), Portekiz
Estalagem Corte Do Norte Ponta Delgada, Museu da Vinha e do Vinho'a 3 km uzaklıkta ve özel bir kasa, restoran sunmaktadır. Bu han/misafirhane, Nucleo de Arte Sacra do Museu Carlos Machado'a sadece…
Ponta Delgada (Madeira)'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Adega Do Avo, Madeira Island Villa
- Sunrise House Villa
- Bela Vista House Daire
- Sunset Villa
- Cottage Quinze & Apartment With Swimming Pool
- Cork House - Fernandes Cottage
- Zen Daire
- Villa Serrao, By Op
- Faria'S House Daire
- Villa Fontes 7
- Casas Mare , Ponta Delgada, Madeira Villa
- Enxurros House Daire
- Villa Fontes 5
- Casa Das Feiteiras By Analodges
- Casa Tio Albino I, By Op Daire
- Casa Do Tio Albino Ii, By Op Daire
- Palmeira House - Fernandes Cottage
- Wanderlust House Villa
- The Vista House Villa
- Fantatic Holiday House
- Garden Of Eden By Lovelystay
- Villa North Sea By Lovelystay
- Casa Estrela Do Norte
- Casa Del Mar- Wonderfull Sea Views & Swimming Pool Villa
- Madeira Offline By Amazing Madeira Villa
- Solar Do Pico Studio
- My School I By Atlantic Holiday
- Palm Tree House By Homie Villa
- Rita'S House Daire
- Maria S Guest House, By Op
- Bela Vista Studio
- Scenic Comfort
- Northern Secret By Homie
- My School II By Atlantic Holiday
- Lombada Villa Comfort
- Scenic Comfort D
- Solar Do Pico Apartment
- Casa Da Vista Infinita Daire
- Casadarvore
- Ocean View Daire
- Dream House By Atlantic Holiday
- Casa Do Mar 2 Bedrooms And Kingsize Bed
- Charming Island Daire
- Loft - Villa Casa Do Mar
- Casa Tio Albino 2 Villa
- Pdelgada 3-Bed House Sleeps 6 Parking & Sea View Villa
- Lombada House Villa
- Villa Quinze - Luxurious 3 Bedroom Villa With Private Pool And Games Room & Amazing Views
Vista Ventura Villa
Estrada Regional Banda Do Sol 29 Nº7, Ponta Delgada (Madeira), Portekiz
Church of the Good Lord Jesus'dan 1 kilometre mesafede bulunan Vista Ventura Villa, teras ile 2 yatak odalı bir tesistir.
Atlantic View Studio
Caminho Do Vilao, 9, Ponta Delgada (Madeira), Portekiz
Atlantic View Studio dairesi, Ponta Delgada şehrinde 3 kişilik konaklama imkanı sağlar. Daire, Clube Naval Sao Vicente'dan 4 km, Igreja Da Boaventura'dan 3 km ve Igreja do Bom Jesus'a yakın…